O nas

 

 

Zajmujemy się profesjonalną psychoterapią w nurcie psychodynamicznym. Z uwagą śledzimy rozwój badań
naukowych w tej dziedzinie. Wdrażamy nowoczesne metody psychoterapii (ISTDP - Intensywna Krótkoterminowa
Psychoterapia Psychodynamiczna i EFT - Terapia Skoncentrowana na Emocjach). Jesteśmy członkami
Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Obowiązuje nas Etyczny Kodeks Psychoterapeuty. Regularnie
superwizujemy naszą pracę. Posiadamy certyfikaty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Europejskiego
Stowarzyszenia Psychoterapii. 
Olga Jaszak


Jestem psychologiem, pedagogiem oraz certyfikowanym psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii.


Studiowałam na Uniwersytecie Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie (psychologia kliniczna, pedagogika w zakresie oligofrenopedagogiki i tyflopedagogiki).


Ukończyłam Studium Psychoterapii i Studium Terapii Rodzin w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie (ośrodek rekomendowany przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego).


Szkoliłam się w podejściu ISTDP (Intensive Short Term Dynamic Psychotherapy – Intensywna Krótkoterminowa Psychoterapia Psychodynamiczna), w zakresie metody terapii par Johna Gottmana oraz EFT (Emotionally Focused Therapy - Terapia Skoncentrowana na Emocjach).


Moja praca jest superwizowana przez czołowych polskich psychoterapeutów - licencjonowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego w Laboratorium Psychoedukacji.


Kontakt Tel. 507-058-685
Katarzyna Pokropska


Jestem psychologiem, certyfikowanym psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii. Po studiach psychologicznych ukończyłam Studium Terapii Indywidualnej, Rodzinnej i Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji - Instytut Psychoterapii i Treningu w Warszawie.


Jako jedna z dwóch osób w naszym regionie oferuję psychoterapię metodą ISTDP gdyż 2019 r ukończyłam szkolenie Core Training pod kierownictwem Johna Federicksona. Uzyskałam uprawnienia do prowadzenia terapii w nurcie ISTDP - Intensive Short Term Dynamic Pychotherapy. Brałam udział w licznych warsztatach i szkoleniach prowadzonych przez wybitnych polskich i europejskich psychoterapeutów, m.in. Josette ten Have-de Labije, Patricia Coughlin przez Salvadora Minuchin’a, Klausa Deissler’a czy Bogdana De Barbaro i wielu innych.


Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Dziennym Oddziale Psychiatrycznym, w Bemowskim Ośrodku Rodziny oraz w Centrum Pomocy Rodziny "Wspólna" w Warszawie.Przez kilka lat prowadziłam terapię indywidualną, terapię pary i grupy w Miejskim Ośrodku Poradnictwa Specjalistycznego i Socjalnego w Olsztynie oraz w Miejskim Zespole Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie. W Poradni Zdrowia Psychicznego "Akson" zajmowałam się terapią indywidualną, terapią małżeńską i grupową. Obecnie współtworzę Olsztyńskie Centrum Psychoterapii KONTAKT, w którym prowadzę psychoterapię indywidualną oraz grupową.


Nieustannie pogłębiam swoje kwalifikacje, biorę udział w zjazdach, konferencjach i szkoleniach, organizowanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, którego jestem członkiem, oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Moja praca jest nieustannie konsultowana w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, moim głównym superwizorem jest Zofia Milska – Wrzosińska certyfikowany superwizor PTP.


Kontakt Tel. 604 436 777Joanna Malon


Jestem psychologiem, psychoterapeutą. Absolwentką Społecznej Psychologii Klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Ukończyłam Studium Psychoterapii oraz Szkołę Psychoterapii Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji.

Doświadczenie kliniczne zdobywałam na Oddziale Dziennym w Poradni Zdrowia Psychicznego „Akson” w Olsztynie i Oddziale Psychiatrycznym w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Działdowie. Doświadczenie zawodowe to praca przez wiele lat w Miejskim Ośrodku Poradnictwa Specjalistycznego i Socjalnego, gdzie prowadziłam psychoterapię indywidualną, grupową, par i rodzin, warsztaty, treningi i szkolenia różnych grup. Zajmowałam się też wsparciem rodzin zastępczych i rodzin starających się odzyskać opiekę nad dziećmi, a także wsparciem rodzin osób z zaburzeniami psychotycznymi.

Obecnie współpracuję z Olsztyńskim Centrum Psychoterapii KONTAKT, gdzie prowadzę psychodynamiczną psychoterapię indywidualną, długoterminową oraz ograniczoną w czasie osób dorosłych, psychoterapię grupową. Pracuję pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego Zofii Milskiej-Wrzosińskiej i Jerzego Dmuchowskiego. Jestem mężatka, mamą dwójki dzieci.

Kontakt Tel: 512 357 878


« wróć

Adres

Olsztyńskie Centrum Psychoterapii
KONTAKT
ul. Kopernika 16 m 3, 10-511 Olsztyn

www.kontakt-olsztyn.pl
kontakt@kontakt-olsztyn.pl

Zespół


OLGA JASZAK

cert. PTP nr 305
tel.507 058 685

KATARZYNA POKROPSKA

cert. PTP nr 299
tel. 604 436 777

JOANNA MALON

tel. 512 357 878