O nas

 

 

Zajmujemy się profesjonalną psychoterapią w nurcie psychodynamicznym. Z uwagą śledzimy rozwój badań
naukowych w tej dziedzinie. Wdrażamy nowoczesne metody psychoterapii (ISTDP - Intensywna Krótkoterminowa
Psychoterapia Psychodynamiczna i EFT - Terapia Skoncentrowana na Emocjach). Jesteśmy członkami
Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Obowiązuje nas Etyczny Kodeks Psychoterapeuty. Regularnie
superwizujemy naszą pracę. Posiadamy certyfikaty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Europejskiego
Stowarzyszenia Psychoterapii. 
Olga Jaszak


Jestem psychologiem, pedagogiem oraz certyfikowanym psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii.


Studiowałam na Uniwersytecie Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie (psychologia kliniczna, pedagogika w zakresie oligofrenopedagogiki i tyflopedagogiki).


Ukończyłam Studium Psychoterapii i Studium Terapii Rodzin w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie (ośrodek rekomendowany przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego).


Szkoliłam się w podejściu ISTDP (Intensive Short Term Dynamic Psychotherapy – Intensywna Krótkoterminowa Psychoterapia Psychodynamiczna), w zakresie metody terapii par Johna Gottmana oraz EFT (Emotionally Focused Therapy - Terapia Skoncentrowana na Emocjach).


Moja praca jest superwizowana przez czołowych polskich psychoterapeutów - licencjonowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego w Laboratorium Psychoedukacji.


Kontakt Tel. 507-058-685
Katarzyna Pokropska


Jestem psychologiem, certyfikowanym psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii. Po studiach psychologicznych ukończyłam Studium Terapii Indywidualnej, Rodzinnej i Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji - Instytut Psychoterapii i Treningu w Warszawie.


Jako jedna z dwóch osób w naszym regionie oferuję psychoterapię metodą ISTDP gdyż 2019 r ukończyłam szkolenie Core Training pod kierownictwem Johna Federicksona. Uzyskałam uprawnienia do prowadzenia terapii w nurcie ISTDP - Intensive Short Term Dynamic Pychotherapy. Brałam udział w licznych warsztatach i szkoleniach prowadzonych przez wybitnych polskich i europejskich psychoterapeutów, m.in. Josette ten Have-de Labije, Patricia Coughlin przez Salvadora Minuchin’a, Klausa Deissler’a czy Bogdana De Barbaro i wielu innych.


Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Dziennym Oddziale Psychiatrycznym, w Bemowskim Ośrodku Rodziny oraz w Centrum Pomocy Rodziny "Wspólna" w Warszawie.Przez kilka lat prowadziłam terapię indywidualną, terapię pary i grupy w Miejskim Ośrodku Poradnictwa Specjalistycznego i Socjalnego w Olsztynie oraz w Miejskim Zespole Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie. W Poradni Zdrowia Psychicznego "Akson" zajmowałam się terapią indywidualną, terapią małżeńską i grupową. Obecnie współtworzę Olsztyńskie Centrum Psychoterapii KONTAKT, w którym prowadzę psychoterapię indywidualną oraz grupową.


Nieustannie pogłębiam swoje kwalifikacje, biorę udział w zjazdach, konferencjach i szkoleniach, organizowanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, którego jestem członkiem, oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Regularnie poddaje się superwizji.


Kontakt Tel. 604 436 777Joanna Malon


Jestem psychologiem, psychoterapeutą. Absolwentką Społecznej Psychologii Klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Ukończyłam Studium Psychoterapii oraz Szkołę Psychoterapii Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji.

Doświadczenie kliniczne zdobywałam na Oddziale Dziennym w Poradni Zdrowia Psychicznego „Akson” w Olsztynie i Oddziale Psychiatrycznym w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Działdowie. Doświadczenie zawodowe to praca przez wiele lat w Miejskim Ośrodku Poradnictwa Specjalistycznego i Socjalnego, gdzie prowadziłam psychoterapię indywidualną, grupową, par i rodzin, warsztaty, treningi i szkolenia różnych grup. Zajmowałam się też wsparciem rodzin zastępczych i rodzin starających się odzyskać opiekę nad dziećmi, a także wsparciem rodzin osób z zaburzeniami psychotycznymi.

Obecnie współpracuję z Olsztyńskim Centrum Psychoterapii KONTAKT, gdzie prowadzę psychodynamiczną psychoterapię indywidualną, długoterminową oraz ograniczoną w czasie osób dorosłych, psychoterapię grupową. Pracuję pod stałą superwizją. Jestem mężatka, mamą dwójki dzieci.

Kontakt Tel: 512 357 878


« wróć

Adres

Olsztyńskie Centrum Psychoterapii
KONTAKT
ul. Kopernika 16 m 3, 10-511 Olsztyn

www.kontakt-olsztyn.pl
kontakt@kontakt-olsztyn.pl

Zespół


OLGA JASZAK

cert. PTP nr 305
tel.507 058 685

KATARZYNA POKROPSKA

cert. PTP nr 299
tel. 604 436 777

JOANNA MALON

tel. 512 357 878